سامانه اکران آنلاین فیلم و مستند

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نوراستان آذربایجان غربی

«روایت رهبری» با استفاده از تصاویر آرشیوی بکر و دیده نشده‌ای، ماجرای انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب را روایت می کند.

این مستند از تصاویر آرشیوی دیده نشده‌ای از اجلاسیه فوق‌العاده مجلس خبرگان در 14 خرداد 68 و مباحثات صورت گرفته در این اجلاس، برای نخستین بار رونمایی می‌کند و اسناد اجلاسیه فوق‌العاده مجلس خبرگان در 15 مرداد سال 68 نیز برای نخستین بار از تلویزیون پخش می‌شوند.

استعفای آیت‌الله منتظری، چگونگی پذیرفتن این استعفا توسط امام خمینی (ره) و بررسی آن در اجلاس مجلس خبرگان، اصل ولایت‌فقیه و چگونگی ورود آن به قانون اساسی، ارتباط آیت‌الله خامنه‌ای با امام خمینی (ره) و انقلاب و دلایل انتخاب ایشان برای رهبری و … از جمله مباحثی است که در این مستند به آن‌ها پرداخته ‌شده است.

سامانه اکران آنلاین فیلم و مستند نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی جهت به نمایش گذاشتن آثار ارزشمند سینمایی جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی و جهت در دسترس بودن تمامی دانشجویان کشور و علی الخصوص دانشجویان پیام نور استان آذربایجان غربی با شعار ” فیلم ها به دیدن به شما می آیند” راه اندازی شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی می باشد | طراح :محمد زارع