دیزنی مستند آموزشی «Sketchbook» را منتشر می‌کند

Screen-Shot-2022-03-30-at-11.30.08-AM

دیزنی‌پلاس (Disney+) در حال تهیه مستند شش قسمتی جدیدی به نام Sketchbook است. هدف از تولید این مستند، به تصویرکشیدن پروسه انیمشن‌سازی و آموزش نحوه طراحی شخصیت‌های دیزنی مانند کوزکو (زندگی جدید امپراطور)، اولاف (فروزن)، غول چراغ جادو (علاءالدین) و میرابل (افسون) توسط جمعی از هنرمندان استودیو دیزنی است.

این مستند با همکاری کمپانی ساپرکلاب(Supper Club) و استودیو والت‌دیزنی در حال تولید است و در تاریخ ۲۷ آوریل در شبکه دیزنی‌پلاس عرضه می‌شود.

 

 

دیزنی مستند آموزشی «Sketchbook» را منتشر می‌کند

به گفته دیزنی‌پلاس این مستند سریالی فضایی صمیمی و آموزشی خواهد‌داشت. هر قسمت از این مستند روی یکی از هنرمندان دیزنی تمرکز می‌کند و مسیر کاری آن هنرمند و شخصیت‌هایی که خلق کرده‌است را معرفی می‌کند.

جیسون استرمن( Jason Sterman) کارگردان ساپرکلاب می‌گوید:” در این مستند برای اولین بار تمامی مراحلی که برای خلق شخصیت‌های دوست‌داشتنی دیزنی انجام می‌شوند نشان‌داده‌شده‌است. هم‌چنین، افتخار صحبت با جمعی از هنرمندان بی‌نظیر را داریم که نه تنها از تجربیات کاری خود برای تماشاگران می‌گویند بلکه مسیر کار و زندگی خود را نیز با آنها به اشتراک می‌گذارند. امیدواریم این مستند الهام‌بخش زندگی افراد بسیاری شود و آنها هم دست به قلم ببرند و طراحی را شروع کنند.”

در ادامه امی آستلی (Amy Astley) معاون ارشد دیزنی می‌گوید:” به انیمیشن مورد علاقه‌تان از دیزنی فکرکنید، چه انیمیشن‌های دهه 1990 چه انیمیشن‌های جدیدی مانند افسون و فروزن که برنده جایزه شده‌اند. نقطه شروع و خلق تمامی انیمیشن‌ها یک ایده، یک مداد و یک هنرمند بوده‌است. هرکدام از هنرمندانی که انیمیشن‌های ما را در طول یک قرن گذشته ساخته‌اند، داستان منحصربفرد و خاص خود را دارند.»

 

 

ads
لینک کوتاه مطلب
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *